در حال بارگذاری ...

آغاز رقابت های بیست و هفتمین جشنواره فرهنگی و اجتماعی دانشجو معلمان دختر دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور

در دومین روز از مرحله نهائی بیست و هفتمین جشنواره فرهنگی و اجتماعی دانشجو معلمان دختر دانشگاه فرهنگیان چهارصد نفر از دانشجویان در هفت بخش  رشته های رشته های قرآنی، عترت و معارف دینی، رشته های ادبی و هنری، هنرهای گروهی،پژوهشی و نرم افزار و فعالیت های اجتماعی به رقابت پرداختند.

دانشجو معلمان دختر دانشگاه فرهنگیان یکشنبه 12 شهریور 96 رقابت های خود را در رشته های، حفظ و قرائت قرآن کریم، دعاو مناجات خوانی، الگوی برتر تدریس قرآن کریم، شعر، داستان، فیلم نامه و نمایش نامه نویسی، سخنوری، قصه گویی، طراحی، نقاشی، خوشنویسی، خط تحریری، عکاسی، طراحی پوستر، تذهیب، معرق، فیلم کوتاه، نماهنگ، پویا نمایی، تصویرگری آیات قرآنی، تولید نرم افزار و اپلیکیشن، مقاله و وبلاگ نویسی، وب سایت، تولید بازی های رایانه ای، نقد و بررسی و تلخیص کتاب، سرود ملی و مذهبی، تئاتر صحنه ای و عروسکی، تواشیح، نشریات، هیات مذهبی، انجمن ها و کانون ها به صورت شفاهی و کارعملی و در رشته های مفاهیم صحیفه سجادیه، نهج البلاغه، حفظ موضوعی قرآن کریم، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، آشنایی با احادیث اهل بیت و سیره معصومین، پرسمان معارف و حکمت و اسرار نماز به صورت کتبی آغاز کردند.

حجت الاسلام و المسلمین عابدی، معاون فرهنگی و اجتماعی و برخی دیگر از مسئولان دانشگاه  ضمن حضور در پردیس شهید رجایی قزوین از روند برگزاری این مسابقات بازدید کردند.

 از دیگر برنامه های جنبی این جشنواره میتوان به راه اندازی رادیو جشنواره، غرفه های فرهنگی و اردوی سیاحتی و زیارتی شهر قزوین  اشاره کرد.

گفتنی است در روز نخست رقابت ها در نوبت صبح و پیش از شروع مسابقات، نشست هماهنگی داوران و اساتید جشنواره برگزار  و مطالبی درخصوص کیفیت داوری ها، روند برگزاری، حد نصاب و شیوه محاسبه امتیازها ارائه شد.

برگزاری نشست توجیهی برای شرکت کنندگان از دیگر برنامه ها جشنواره بود که طی آن اساتید و داوران توضیحاتی در خصوص نحوه برگزاری و شیوه نامه آزمون ها ارائه کردند.

همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی و مهارت آموزی برای رشته های مختلف با حضور اساتید برجسته هر رشته از دیگر برنامه های این دوره از جشنواره است.

شایان ذکر است بیست وهفتمین جشنواره فرهنگی و اجتماعی دانشجو معلمان دختر دانشگاه فرهنگیان، با برگزاری مراسم اختتامیه، معرفی و تجلیل از نفرات برتر، دوشنبه 14 شهریور 96 به کار خود پایان خواهد داد.


نظرات کاربران