در حال بارگذاری ...

درباره دبیرخانه

    جشنواره های فرهنگی یکی از رویدادهای مهم و ارزشمند در عرصه ی فعالیت های فرهنگی مجامع دانشگاهی محسوب می شود. مروری بر گذشته بیست و سه دوره مسابقات فرهنگی هنری مراکز تربیت معلم نیز نشان دهنده آثار و نتایج ارزشمندی است که این مسابقات به لحاظ ایجاد موج فرهنگی و ارتقای سطح توانمندی دانشجو معلمان عزیز و تحرک و پویایی هر چه بیشتر ایشان به همراه داشته و آنان را در کسب مهارت ، تجربه و آمادگی برای خدمت  در نظام تعلیم و تربیت آماده  می نموده است.

    در این راستا معاونت فرهنگی دانشگاه فرهنگیان به منظور ساماندهی و انسجام هر چه بیشتر این فعالیت ارزشمند تصمیم به تاسیس دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی نمود که این موضوع در جلسه ی ششم شورای تخصصی فرهنگی دانشگاه در تاریخ 6/10/92 طرح و مورد تصویب قرار گرفت.

    این دبیرخانه پس از تاسیس در ماه های پایانی سال 92 کار خود را آغاز نمود و مسئولیت سیاست گذاری، برنامه ریزی و اجرای جشنواره های دانشجویی در حوزه ی فرهنگی را بر عهده دارد.

    همچنین با ابلاغی از سوی جناب آقای دکتر صادق زاده معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه فرهنگیان مسئولیت این دبیرخانه برعهده آقای سید کامران میرمعینی معاون اداره کل فرهنگی قرار گرفته است.

شماره تماس دبیرخانه: 87751299

سایت:  http://jashnvareh.cfu.ac.ir

 


نظرات کاربران